wyszukiwanie zaawansowane
1 » Program partnerski i lojalnościowy2

Program partnerski i lojalnościowy

alt

Posiadając konto w naszej drukarni internetowej przy składaniu zamówień będziesz otrzymywał PUNKTY. Każdy punkt posiada określoną wartość kwotową.

Dzięki uzyskanym punktom będziesz mógł - dokonując zakupów w naszym sklepie płacić punktami za zakupione produkty. Ilość otrzymanych punktów możesz łatwo sprawdzić po zalogowaniu się w ustawieniach swojego konta.

Na początek zarejestruj się w naszym sklepie za co otrzymasz 50 punktów. Dokonując zakupów w naszym sklepie również otrzymujesz punkty. Ilość zdobytych punktów zależy od wartości zakupionych produktów. Wszystkie punkty zdobyte w sklepie posiadają określoną wartość pieniężną i mogą zostać użyte do zapłaty za asortyment dostępny w naszej drukarni internetowej.

Punkty za zrealizowane zakupy naliczane są każdemu klientowi po sfinalizowaniu zakupów (punkty są zatwierdzane przez obsługę sklepu i mogą być wykorzystane dopiero po zatwierdzeniu). Zdobyte we wcześniejszych zamówieniach punkty można dowolnie przeznaczać na inne produkty z oferty sklepu.
Aby sprawdzić status i ilość punktów należy się zalogować na swoje konto w sklepie. Aktualny stan punktów oraz historia transakcji dostępna jest w Panelu klienta.

alt
Za każde 1,00 zł wydane w naszej drukarni internetowej otrzymasz 1 punkt.
W przypadku płacenia punktami 50 pkt to równowartość 1,00 zł.


Dla agencji reklamowych przygotowaliśmy specjalny system naliczania punktów - szczegóły po uprzednim kontakcie.


Jeżeli posiadasz zatwierdzone punkty, możesz je użyć do dokonania zakupów w naszej drukarni. Podczas procesu składania zamówienia, na stronie koszyka pojawi się okienko z możliwością wybrania zapłaty punktami. W polu ilości punktów trzeba wpisać jaką ilość punktów przeznaczysz na zapłatę za zamówienie (można przeznaczyć wszystkie posiadane punkty - o ile ich ilość nie przekracza maksymalnego dopuszczalnego poziomu dla jednego zamówienia - lub ich część).
Po zaznaczeniu opcji zapłaty punktami przy potwierdzeniu zamówienia pokaże się kwota zamówienia pomniejszona o wartość punktów, a punkty zostaną odjęte od stanu punktowego konta.

Minimalny poziom jaki można przeznaczyć na zakupy to 200 punktów. Maksymalna ilość jaką można wydać jednorazowo przy zamówieniu to 10000 punktów.
Przejdź do strony głównej

Płatności obsługuje

  • Przelewy24

Niestandardowe zamówienie

  • Niestandardowe zamówienie

Dla stałych klientów

  • Program lojalnościowy

Śledzenie przesyłek

  • Śledzenie przesyłek
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl