wyszukiwanie zaawansowane
1 » O firmie2

O firmie

alt
Nasza drukarnia to firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji druków reklamowych na wysokiej jakości papierach i profesjonalnych maszynach drukarskich. Działamy na rynku od 1984 roku.

Dzięki ciągłemu inwestowaniu w jakość jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie – od projektu po gotowy druk.  

Gwarancja jakościNasze ponad 25-letnie doświadczenie w branży poligraficznej stanowi o gwarancji jakości wykonanej pracy. Do druku używamy najwyższej jakości podłoża (papier, folia, karton) oraz oryginalnych farb. Sprawne funkcjonowanie naszej drukarni zapewniają profesjonalne maszyny takich firm jak MAN ROLLAND, Kodak czy Xerox.


Zamawiaj onlineSkorzystaj z usług naszej drukarni internetowej, a przekonasz się, że nasz system zamawiania i obsługi klienta jest niezwykle intuicyjny i przyjazny dla użytkownika.
Każdy produkt możesz skonfigurować wedle swoich specyfikacji, a projekt graficzny dodasz już na pierwszym etapie zamówienia. Na bieżąco będziemy Ciebie informować na jakim etapie jest Twoje zamówienie.
Jeżeli masz problem lub nie znalazłeś danego produktu/opcji to zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Wykonujemy także nietypowe zamówienia, takie których nie ma w ofercie w naszym sklepie. 
 

Obsługa płatności oraz wysyłekPłatności w naszej drukarni internetowej obsługuje PayU, dzięki temu gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo dokonywanych wpłat. Jeżeli nie chcesz korzystać z usług płatności internetowej to zawsze możesz dokonać przelew tradycyjny na podstawie proformy, którą znajdziesz w panelu klienta.
Większość zamówień realizujemy już w 24 godziny od momentu otrzymania wpłaty. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD.
 

Zaufali nam między innymi:altaltaltalt
 

Firma godna zaufaniaCertyfikat Firma Godna Zaufania przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganna opinią wśród klientów oraz kontrahentów. 
Proces certyfikacji opiera się o innowacyjną metodę określania wskaźnika opinii i zaufania przy użyciu nowoczesnych technologii informacyjnych.
Nasza drukarnia otrzymała certyfikat dnia 10.11.2015 r. Można go obejrzeć tutaj.
 


alt
Przejdź do strony głównej

Płatności obsługuje

  • Przelewy24

Niestandardowe zamówienie

  • Niestandardowe zamówienie

Dla stałych klientów

  • Program lojalnościowy

Śledzenie przesyłek

  • Śledzenie przesyłek
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl