wyszukiwanie zaawansowane
1 » Centrum pomocy2

Centrum pomocy

alt
#1 Składanie zamówień
Złożenie w naszej drukarni internetowej jest możliwe na kilka sposobów. Pierwszym i najbardziej polecanym sposobem jest złożenie zamówienia poprzez nasz sklep internetowy. Dzięki temu Twoje zamówienie zostanie przyjęte do realizacji automatycznie po otrzymaniu wpłaty.
Jeżeli nie masz możliwości dokonania zakupu poprzez nasz sklep to możesz to zrobić również telefonicznie pod numerem telefonu +48 508 672 065 lub mailowo na info@drukarnia-m.pl

#2 Opłacenie zamówienia
Przy składaniu zamówienia masz do wyboru 2 opcje płatności: system płatności elektronicznych przelewy24.pl lub tradycyjny przelew na konto na podstawie wygenerowanej proformy. Szczególnie polecamy opłacenie zamówienia poprzez przelewy24.pl - gwarantuje to automatyczną realizację zamówienia w ciągu kilku minut od dokonania wpłaty.

#3 Realizacja zamówienia
Po otrzymaniu potwierdzenia, że zamówienie zostało opłacone trafia ono do realizacji. Na bieżąco będziemy informować o procesie realizacji poprzez komunikaty wysyłane na adres e-mail podany podczas zakładania konta w naszej drukarni.

Czas realizacji zamówienia jest podany przy każdym produkcie w polu "Czas wysyłki". W niektórych przypadkach może on nieznacznie się wydłużyć i zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany.
Wszystkie przesyłki realizowane są przez firmę kurierską DPD gwarantując dostarczenie zamówienia na kolejny dzień roboczy od momentu otrzymania przesyłki. Numer listu przewozowego zostanie przesłany na e-mail w dniu wysyłki.

#3 Statusy zamówienia
 • Zamówienie złożone - zamówienie trafiło do naszego systemu i oczekujemy na wpłatę.
 • Zamówienie przyjęte - otrzymaliśmy potwierdzenie dokonania wpłaty i zamówienie czeka na realizację.
 • Zamówienie realizowane - zamówienie zostało przekazane do realizacji (druku).
 • Zamówione towary wysłane​ - zamówienie zostało wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.


alt
#1 Format pliku
W technologii cyfrowej i offsetowej drukujemy bezpośrednio z pliku więc najlepszym formatem będzie PDF. Jednak poradzimy sobie także z plikami w rozszerzeniach JPG, TIFF, CDR, PSD.

#2 Wymagania technicznie
Przygotuj projekt graficzny według poniższych wytycznych:
 • format projektu w skali 1:1 w rozdzielczości 300dpi
 • spady po 2mm z każdej strony
 • kolorystyka CMYK
 • wszystkie teksty zamienione na krzywe
 • oznaczenia bigowania (jeżeli praca będzie składana)
#3 Co to są spady?
Jest to grafika wyciągnięta poza obszar netto pracy (pracy po docięciu). Spad gwarantuje, że po przycięciu pracy obszar zadruku będzie dochodził do samej krawędzi pracy. Dodatkowo teksty lub grafika powinny być oddalone od linii cięcia – umieszczone zbyt blisko mogą zostać ścięte.

alt
#1 Kupony rabatowe
W naszej drukarni jest możliwość korzystania z kuponów rabatowych obniżających koszt zamówienia lub na darmową wysyłkę.
Kupony są przydzielane podczas akcji promocyjnych i w ramach podziękowania za złożoną opinię w naszej drukarni internetowej.

#2 Jak skorzystać z kuponu rabatowego
Kupon rabatowy wpisz podczas podsumowania złożonego zamówienia, krótko przed jego opłaceniem.

#2 System lojalnościowy
Dla stałych klientów przygotowaliśmy system lojalnościowy, który premiuje firmy i osoby, które korzystają z naszych usług.
Szczegółowe informacje są dostępne pod tym adresem: SYSTEM LOJALNOŚCIOWY

alt
#1 Brak produktu lub niestandardowe zapytanie
Z przyczyn technicznym w naszym sklepie internetowym nie są zamieszczone wszystkie produkty, które możemy wykonać. Dlatego też jeżeli nie ma danego produktu w naszej drukarni internetowej to złóż zapytanie telefonicznie lub mailowo.
Wykonujemy wiele innych produktów takich jak katalogi szyte, gazetki reklamowe, etykiety samoprzylepne, bloczki samokopiujące itp.
 
Przejdź do strony głównej

Płatności obsługuje

 • Przelewy24

Niestandardowe zamówienie

 • Niestandardowe zamówienie

Dla stałych klientów

 • Program lojalnościowy

Śledzenie przesyłek

 • Śledzenie przesyłek
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl